• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Gry Outdoor – Teambuilding

Kwintesencja integracji w czystej postaci. Sprawdź nasze gry teambuildingowe i zobacz, co możemy razem zrobić, by Twój zespół pracował jak szwajcarski zegarek!

W prosty i przejrzysty sposób zachęcają uczestników do współpracy w osiągnięciu z góry określonego celu. Gry w swoim scenariuszu pomyślane są tak, by wykonanie ich w pojedynkę było praktycznie niemożliwe. Co więcej, z reguły trzeba też określić plan działania dla uzyskania zadowalającego rezultatu, w efekcie czego z grupy wyłaniają się naturalni liderzy.

Plusem gier teambuilding-owych jest fakt, że są one zawsze pozytywne, a radość, połączona ze współpracą procentuje w kontaktach pomiędzy uczestnikami gry. Większość tego typu gier sprawia, że składamy swoje bezpieczeństwo w ręce grupy. Przykładem może być sytuacja, gdy jeden z uczestników ma przejść po moście utworzonym z pozostałych uczestników, bez obaw oddajć się pod opiekę kolegów z grupy.

Gry teambuilding-owe są bardzo bezpieczną formą zabawy. Ich charakter z reguły nie łączy się z dużym wysiłkiem fizycznym, dlatego też gry te skierowane są do grup, w których mogą być osoby o niskiej sprawności. Konkurencje teambuilding-owe nie angażują pojazdów mechanicznych, co dodatkowo zmniejsza możliwość zaistnienia urazów spowodowanych znacznymi prędkościami.

Teambuiling

sprawdź gry, które pokochali nasi klienci

 
Gra teambuilding „WYPRAWA” Gra teambuilding „Turniej Arena Łucznicza” Gra teambuilding „OLIMPIADA – w zdrowym ciele, zdrowy duch” Gra teambuilding „OBÓZ SZKOLENIOWY SAS” Gra teambuilding „KLUCZ DOSTĘPU”

 


Szukasz czegoś innego?

Chcesz przygotować “imprezę, jakiej nie widział świat”? Daj nam znać, zobaczymy, co możemy Ci zaproponować.

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!