• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Gry Indoor – Teambuilding

Gry fabularno-integracyjne ułatwiają kontakty interpersonalne oraz pomagają w nawiązywaniu więzi, które są podstawą wspólnego działania. Budowanie jedności w grupie osiąga się poprzez wspólne rozwiązywanie problemów, twórcze myślenie i komunikację.

Efektem gry integracyjnej jest przełamanie onieśmielenia, rozwój empatii oraz zbudowanie płaszczyzny wzajemnego zaufania. Gry integracyjne to także rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa. Dzięki niej łatwiej jest rozpocząć rozmowę i zmniejszyć dystans między uczestnikami gry.

Polecane gry fabularno-integracyjne indoor:

  • Gra – Farma
  • Gra – Konstruktor
  • Gra – Wyprawa – wersja indoor
  • Zagadka Sherlok’a Holmes’a

oraz wiele innych…

Gra „Farma” to idealna zabawa na każdą pogodę, zarówno na słoneczny letni dzień jak i  mroźne zimy. Dzięki jej scenariuszowi oraz zaproponowanym konkurencjom może zostać przeprowadzona zarówno na zewnątrz lub całkowicie wewnątrz budynku.

Przygotowując scenariusz gry zależało nam na połączeniu quizu, gry strategicznej i dobrej zabawy w taki sposób aby biorący udział w grze uczestnicy mieli okazję wykazać się na różnorodnych polach działania. Konkurencje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaktywizować wszystkich uczestników gry.

Gra podzielona jest na dwa etapy:

Etap pierwszy – Quiz i zbieranie gotówki
Uczestnicy odpowiadają na pytania na przemian, wybierając dowolną kategorię oraz trudność pytania zyskując w ten sposób gotówkę potrzebną w dalszej części gry.

Etap drugi – Rozwój „Farmy”
W drugim etapie gry, drużyny muszą zainwestować zebraną gotówkę w stworzenie jak największej farmy. Do dyspozycji mają sześć stanowisk, na których mogą za zarobioną gotówkę, próbować swoich sił w ciekawych, różnorodnych a czasem wymagających konkurencjach, aby zebrać upragniony inwentarz. W czasie drugiego etapu każda z drużyn może dowolną ilość razy próbować swoich sił na każdym stanowisku.

Wygrywa ta drużyna, która zgromadzi największy inwentarz.

Gra farma to świetna zabawa oraz doskonałe narzędzie do integracji zespołu.

Na potrzeby klienta istniej możliwość modyfikacji quizu do celów szkoleniowych lub zawarcia w nim pytań związanych z firmą.

To niekwestionowana NOWOŚĆ na rynku eventów i nietuzinkowego spędzania czasu. To połączenie coraz bardziej popularnych gier typu „escape” czyli „jak opuścić pokój”, gry strategicznej i jednej wielkiej zagadki logicznej. To propozycja dla Tych, którym znudziły się już sztampowe imprezy firmowe, doskonała propozycja dla dużych jak i małych grup.

Niezwykłe spotkanie:

Zabawa toczy się w pokoju hotelowym, który zostaje zaaranżowany  na miejsce zbrodni. To tu gracze spotykają wnuczkę Sherlock`a Holmes`a, która do udowodnienia swojej teorii potrzebuje już tylko … narzędzia zbrodni. Rozprawa rozpoczyna się za 35 min! Gracze mają dokładnie tyle czasu by odnaleźć w pokoju tajemniczy przedmiot.

Jak rozwikłać zagadkę?

By odnaleźć narzędzie zbrodni gracze będą musieli rozwiązywać niezwykłe zagadki, łamigłówki, odszukiwać kody, tajemnicze hasła, łączyć ze sobą fakty i przedmioty, nic nie jest bez znaczenia!

Stary list w kieszeni marynarki, winylowa płyta, nawet godzina na zegarku może być cenną wskazówką – kodem, który otworzy nocną szafkę by zobaczyć kolejną podpowiedź.

Można dotykać wszystkiego i zaglądać w każdy zakamarek!  Co robi ten mały kluczyk pod wycieraczką? Czy to on otworzy neseser z dokumentami, w których ukryta jest wizytówka? Kto odbierze jeśli korzystając z hotelowego telefonu gracze zadzwonią pod wskazany numer!?

Zagadki są nie są łatwe, aktywizują wszystkich uczestników zabawy, wciągają graczy bez opamiętania a czas ucieka!

Wygrywa ta drużyna, która w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą podpowiedzi znajdzie narzędzie zbrodni.

Zagadka Sherlok’a Holmes’a to idealny dodatek do kolacji lub niezależna atrakcja spotkania.

Gra doskonale integruje zespół i pozwala wprowadzić element współzawodnictwa.

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!