• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Warsztaty ze stylizacji

Stylizacja ubioru najprościej ujmując jest to poprawne zbudowanie kompozycji ubrania w oparciu o techniki łączenia kolorów, wzorów, fasonów, deseni, dodatków i całej masy mikro elementów, które finalnie dadzą nam wyjątkową kompozycję ubraniową, która ma swoją opowieść od samego czubka głowy po stopy.

Warsztaty ze stylizacji ubioru – przebieg

Warsztaty  składają się z dwóch części.

Pierwszą z nich stanowi krótki wykład, w którym poruszymy kwestie dotyczące podstawowych technik stylizowania sylwetki o danym kształcie. Uczestnicy dowiedzą się jakich trików stylizacyjnych użyć żeby nadać wizerunkowi nowoczesnego i modnego wydźwięku. Omówimy obecnie panujące trendy w modzie oraz ustalimy jak umiejętnie wpleść je do codziennego looku, żeby uzyskać pożądany efekt. Pokażemy również jak tworzyć ciekawe  i nowoczesne kompozycje kolorystyczne, które idealnie podkreślą nasz wizerunek.

Druga część warsztatów to zajęcia czysto praktyczne.  Uczestnicy pod okiem prowadzących nauczą się dobierać  kolory, które idealnie podkreślą ich urodę, oraz zastosują wszystkie wspomniane triki i porady, na własnych sylwetkach.