• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Warsztaty barmańskie

Wspaniała zabawa dla gości prowadzona w profesjonalny a zarazem zabawny sposób przez Mistrza Świata Barmanów.

Warsztaty barmańskie dla firm to forma integracji i wspólnej zabawy. Uczestnicy warsztatów pod okiem profesjonalnych barmanów nie tylko smakują drinki z różnych stron świata, ale i maja okazję sami je przygotowywać. Pracując pod okiem barmanów poznają tajniki mieszania składników i praktyczny aspekt pracy za barem. Jeśli tylko mają ochotę mogą wiele się nauczyć i dowiedzieć, by w przyszłości samodzielnie komponować przepyszne cocktaile. W ten sposób łączymy przyjemne z jeszcze przyjemniejszą i przydatną w przyszłości wiedzą na temat miksologii.

W czasie warsztatów grupa zostanie zapoznana z około 12 rodzajami drinków (dla każdej osoby przywidziane są trzy drinki. Nauka następuje w parach za barem pod okiem prowadzącego, pozostała część grupy przygląda się wykonywanym drinkom.

A na koniec warsztatów – pokaz barmański

Niesamowity show barmański w wykonaniu Mistrza Świata i Mistrza Polski polegający na efektownym przyrządzaniu drinków przy jednoczesnym wykonywaniu różnych ewolucji shakerami, kostkami lodu oraz żonglerce butelkami i sprzętami barmańskimi.

warsztaty barmańskie - imprezy integracyjne

warsztaty barmańskie - imprezy integracyjne