• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Nordic Walking

Nordic walking to relaks na świeżym powietrzu, marsze z kijami podobnie jak inne formy aktywności ruchowej, poprawiają sprawność i ogólną kondycję organizmu, korzystnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Dlaczego nie połączyć przyjemności ze zdrowiem i integracją zespołu?

Trening z kijami Nordic Walking można urozmaicać na wiele sposobów – marsz na orientacje, nauka czytania mapy, odszukiwanie punktów kontrolnych czy zdobycie informacji o zabytkowym miejscu na trasie zabawy tylko poprawia integrację grupy i daje mnóstwo satysfakcji.

Idealnie byłoby, aby zajęcia odbywały się na górskich szlakach z pięknymi widokami, ale leśne ścieżki za miastem czy park przy hotelu też doskonale nadają się na integracje.

Istnieje wiele gier, które potrafią wprawić w dobry nastrój każdą nawet niezaznajomioną ze sobą grupę. Jedną z takich zabaw może być próba refleksu. W tym celu ustawiamy całą grupę w kole, każdy z uczestników trzyma kij do Nordic Walking w prawej ręce i opiera go o podłoże. Na sygnał każdy wypuszcza swój kijek próbując jednocześnie złapać kijek sąsiada.

Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć Nordic Walking, charyzmą i poczuciem humoru zapewnią przyjemną i niezapomnianą zabawę całej grupy.

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!