• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Degustacja piwa

Degustacja piwa to świetny sposób na dodanie unikalnego charakteru do Twojej kolejnej imprezie firmowej.

Dzięki niej pracownicy nie tylko będą mieli okazję do wzajemnej interakcji, ale także poznają wspaniały świat rzemiosła piwowarskiego. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać idealny rodzaj degustacji piw na Twoją imprezę, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś lekkiego i orzeźwiającego, czy czegoś ciemnego i słodowego. Dlaczego więc nie uczynić następnej imprezy firmowej czymś wyjątkowym i nie dodać do niej degustacji piwa?
W ramach degustacji piwa proponujemy kilka wersji, zależnych od zainteresowania.

Degustacja „Smak prawdziwego piwa

Piwo towarzyszy człowiekowi od pradawnych czasów. Jest z nami tak długo, jak chleb! I miało niemały wpływ na naszą cywilizację.

Zapraszamy na fascynującą podróż przez piwne krainy. Od brytyjskich kolonii w Indiach, przez dwór Carycy Katarzyny, tragiczną piwną powódź w Londynie, amerykańskie Góry Kaskadowe, gdzie chmiel rośnie po horyzont, aż do czasów naszych przodków, Słowian, który odkryli chmiel dla Europy.

A wszystko to ilustrowane przykładami doskonałych piw z Polskich i zagranicznych browarów. Zdegustujemy piwa w kilku stylach, takich jak klasyczny, doskonały pils, obłędnie aromatyczna IPA z amerykańskim chmielem, aż po dumę polskiego piwowarstwa, mocarny porter bałtycki.

Degustacja „Polskie piwa rzemieślnicze

Ile smaków może mieć piwo? Prawdopodobnie tyle, ile jest browarów rzemieślniczych na świecie. Niezliczona ilość. Małe, lokalne browary stały się niezwykle popularne. Zakładają je prawdziwi pasjonaci, a ich piwa są niepowtarzalne. Poznamy barwny świat browarów rzemieślniczych, dla których różnorodność nie zna granic. Opowiemy na pytania, skąd wziął się wysyp browarów rzemieślniczych? Jak piwna rewolucja dotarła ze Stanów Zjednoczonych? Ile piwa warzy najmniejszy, a ile największy polski browar? Oraz kwestia najważniejsza: czy warto zostać browarnikiem i samemu otworzyć mikro-browar?

Zapraszamy na podróż w szalony i kolorowy świat piw rzemieślniczych. Poznamy turbo-chmielone IPA, odkryjemy kontrowersyjne kwaśne soury, przeniesiemy w tropiki z piwami owocowymi, aż po deser: mocarne piwa inspirowane wyrobami cukierniczymi.

Degustacja „Oaza konesera

Dla większych grup i różnego rodzaju uroczystości, proponujemy „Oazę konesera” – ogólnodostępne stoisko degustacyjne. Nasi ambasadorzy przedstawią różnorodne rodzaje piwa o których opowiedzą, pomogą dobrać właściwy trunek do gustów gości oraz pokażą, jak profesjonalnie degustować.

W ten sposób każdy z zainteresowanych może spędzić dowolną ilość czasu przy stoisku i znaleźć odpowiedzi na wszystkie frapujące go pytania, zaś kilkanaście czy często nawet kilkadziesiąt stylów różnych alkoholi z pewnością pozwoli trafić w upodobania każdego.

W przypadku „Oazy konesera” ilość i rodzaje butelek dostępnych na stoisku ustalamy każdorazowo indywidualnie z organizatorem wydarzenia.


Przebieg degustacji piwa

  • Prezentacja przybliży rozmaitość piw oraz bogactwo kultury piwnej. Opowieść będzie przeplatana ciekawymi historiami o browarach i stylach piwa.
  • Uczestnicy zostaną wprowadzeni w podstawy degustacji, by w dalszej części poznawać tradycje piwowarskie swoimi zmysłami: przez wzrok, zapach i smak. O każdym będziemy mogli podyskutować.
  • Na koniec przeprowadzony zostanie prosty konkurs z wiedzy przekazanej podczas degustacji – zwycięzca otrzyma w prezencie wyjątkową nagrodę!
  • Po zakończeniu konkursu i degustacji, nasz prowadzący chętnie odpowie na pytania uczestników.

* Przebieg degustacji nie dotyczy „Kącika konesera”, zaś poniższe kwestie organizacyjne również ulegają zmianie, zależnie od życzenia i uwarunkowań organizacyjnych zleceniodawcy.


Brzmi dobrze?

Sprawdź, która z nich najbardziej do Ciebie przemawia i skonktuj się z nami.

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!