• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Degustacja nalewek

Posmakuj polskiej tradycji w najlepszym wydaniu

Zapraszamy na spotkanie, które pozwoli Wam poznać tajniki staropolskich nalewek i odbyć wspaniałą podróż do czasów, gdy naturalne leki były na porządku dziennym.

Nasz ekspert wprowadzi Was w wyjątkowy, niepowtarzalny klimat spotkania, podczas którego będziecie mogli nie tylko spróbować różnorodnych nalewek , ale również poznać ich historię i proces produkcji. Odrazu zastrzegamy – to nie będzie typowa prezentacja, ale rozmowa o smakach, aromatach i tradycjach, w której każdy z uczestników będzie miał szansę wziąć aktywny udział i poczuć wszystkimi zmysłami bogactwo naszej tradycji.

Nasze spotkanie obejmuje prezentację historii nalewek na świecie i w Polsce oraz przybliżenie procesu produkcji i przeznaczenia różnych gatunków trunków.

Ale to nie wszystko – czeka na Was degustacja 4 wyselekcjonowanych nalewek, które zaskoczą Was różnorodnością smaków i aromatów.

Podczas degustacji będziemy rozmawiać o smakach i porównywać je między sobą, co zawsze wywołuje wiele pytań i ciekawych dyskusji, gdyż… zmysł smaku bywa zwodniczy!

Spotkanie to nie tylko wspaniała okazja do poznania historii i tradycji, ale także do odkrycia niezwykłych smaków i aromatów, które kryją się w tradycyjnych polskich nalewkach. Prowadzący zdradzą Wam tajniki degustacji i podzielą się swoją wiedzą na temat sposobów podawania i degustacji tego niezwykłego trunku, tak byście mogli zastosować ją samodzielnie na Waszych imprezach!

Nasze spotkanie to również doskonały pomysł na urozmaicenie firmowych imprez, a także na przywitanie obcokrajowców, którzy chcą poznać polskie tradycje i zwyczaje.

Degustacja nalewek – z klasą, elegancją i pełnym spektrum wiedzy.

 

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!