• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

Degustacja cygar

Tematem, który nieodłącznie łączy się z dobrym alkoholem, są cygara.

Klasyczne kubańskie, fenomenalne dominikańskie – a może Nikaragua lub Honduras?

Doskonałe cygaro to nie tylko smak, ale i sztuka, której mistrzostwo osiągane jest przez wiele lat. Każde cygaro to unikatowe dzieło sztuki, stworzone z połączenia najwyższej jakości tytoniu i rąk wykwalifikowanych mistrzów manufaktur. Odkąd cygaro przestało być wyłącznie domeną jednej wyspy w basenie Morza Karaibskiego, zyskało na różnorodności, a każdy kraj może pochwalić się swoimi gatunkami i wyrobami.

Jednym z najbardziej znanych cygarowych stylów jest kubański charakter, który przez wiele lat był niekwestionowanym liderem. Ale czy może on równać się z nowym światem cygarowym? Może warto spróbować i porównać jedno i drugie, by odkryć ich tajemnice i niepowtarzalny smak.

Dla każdego miłośnika cygar, degustacja jest prawdziwym rytuałem. To moment, kiedy pochłaniamy aromat i smak, który pochodzi z mistrzowsko złożonej mieszanki tytoniowej. Aby w pełni cieszyć się tą sztuką, warto wiedzieć, jak właściwie otworzyć cygaro, jak je palić i jak z nim obchodzić się w trakcie degustacji.

Dlatego też, zapraszamy wszystkich entuzjastów cygar na nasze degustacje, które na pewno zadowolą każdego, kto szuka niezapomnianych wrażeń. Pozwól, że wprowadzimy Cię w świat doskonałych smaków i niepowtarzalnych aromatów, które wypełnią Twój umysł i zmysły.

Przebieg degustacji cygar

  • Podczas degustacji uczestnicy zapoznają się z historią produkcji różnych rodzajów cygar w poszczególnych krajach czy rejonach.
  • Prowadzący zaprezentuje metody degustacji, które pozwolą na wyczucie większej liczby aromatów w degustowanych rodzajach cygar, których wspólnie będziemy szukać i postaramy się poprawnie zdefiniować i nazwać.
  • O każdym rodzaju będziemy mogli podyskutować, zaś na koniec przeprowadzony zostanie prosty konkurs z wiedzy przekazanej podczas degustacji – zwycięzca otrzyma w prezencie wyjątkową nagrodę!
  • Po zakończeniu konkursu i degustacji nasz prowadzący chętnie odpowie na pytania uczestników.

Brzmi dobrze?

Sprawdź, która z nich najbardziej do Ciebie przemawia i skonktuj się z nami.

degustacja cygar

degustacja cygar

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!