• Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź
  • Ewenty firmowe Łódź

BUBBLE FOOTBAL

Bump and Jump to moc, energia i zabawa w czystej postaci, to rozrywka nie z tej ziemi – to szalona odmiana gry w piłkę nożną.

Footbal bąbelkowy jest alternatywą dla tradycyjnych kręgli, bolesnego paintballu, czy wymagającej piłki nożnej. Jest doskonałą formą rozrywki dla aktywnych oraz dobrym pomysłem na imprezę integracyjną. Bubble football to rywalizacja na wesoło, podczas której wyłaniają się ukryte talenty. W czasie gry każdy ma równe szanse, a granice między uczestnikami zacierają się w momencie założenia wielkich dmuchanych kul.

Zasady są bardzo proste: bramki są dwie a piłek… całe mnóstwo. Na boisku spotykają się drużyny liczące od 3 do 5 osób, a każdy z zawodników ubrany jest w specjalną kulę napełnioną powietrzem. Wygrywa drużyna która zdobędzie więcej bramek.

Bubble football jest sportem bardzo kontaktowym. Przy każdej próbie odebrania przeciwnikowi piłki, czy strzeleniu bramki, na boisku dzieją się prawdziwe cuda. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone: można skakać, odbijać się, zderzać i wybijać przeciwników z pola gry. Gwarantujemy, że uczestnicy zabawy będą turlać się ze śmiechu!  Bump and Jump to także dynamiczne gry i animacje, które nikomu nie pozwolą ustać w miejscu. W programie znajdują się popularne zabawy, które w połączeniu z dmuchanymi bąblami nabierają zupełnie nowej jakości. W bubble football można się bawić w najróżniejszych lokalizacjach, takich jak hala sportowa, boisko piłkarskie, park czy piaszczysta plaża.

W ramach organizacji eventu zapewniamy:
– opiekę doświadczonych trenerów, 10 kul typu bumper ball, 10 par nakolanników, bramki i piłki do bubble footballu

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!